"Myslím si, že jsme hráli dobře. Je škoda, že jsme prohráli, ale po většinu zápasu jsme byli lepším týmem," uvedl trenér Hanáků Jan Tomajko.

Mora měla v minulých přípravných zápasech problém s proměňováním šancí, v Tipsport Cupu si právě na jalové koncovce vylámala zuby. Jeden vstřelený gól na ledě Skalice příliš optimismu nepřináší. "Gólman Skalice chytal výborně. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Jsme rádi, že jsme se do těch šancí vůbec dostávali, takže s dnešním duelem musíme být spokojeni," potvrdil Tomajko.

Pomalu ale jistě se blíží termín, kdy se budou muset někteří hráči rozloučit se zbytkem kabiny. Trenéři vyřazování hokejistů z kádru zatím oddalují. Jaká je tedy aktuální situace? "Ještě si pořád necháváme otevřené dveře. Tento týden nebo příští to už ale budeme muset rozseknout," prozradil olomoucký lodivod.

Tomajko se vrátil i k Lubomíru Korhoňovi, který se stále nerozhodl, zda bude pokračovat v Olomouci. Znamená tedy něco nasazení Korhoně do přípravného zápasu? "Ještě pořád nevíme, jak to s ním bude. Ale hrál, protože kdyby náhodou u nás zůstal, tak aby měl nějakou zápasovou praxi. Kometa Brno mu povolila starty v přípravných zápasech, takže se teprve uvidí," zůstal Tomajko nekonkrétní.

Další přípravný duel čeká na Kohouty už příští týden v úterý, od 18 hodin přivítají na vlastním ledě prvoligovou Horáckou Slavii Třebíč.