Report ze zápasu OLO vs. LET (7:0)

(2:0, 3:0, 2:0)

HC Letci Letňany

Na první gól utkání se v posledním kole nadstavbové části čekalo poměrně dlouho. Až v patnácté minutě se z prvního přesného zásahu radovali Hanáci, když letňanského brankáře překonal Matěj Kořenek. Neuběhly ale ani dvě minuty a domácí zvedali radostí ruce nad hlavu podruhé, tentokrát po přesné střele Daniela Indráka.

Chvíli po polovině utkání vedli Hanáci už o tři branky, když se o slovo přihlásil David Kalač. Pořádně horko pak bylo Letňanským především v závěru prostřední části. Kohoutům stačilo pouhých dvacet tři vteřin na další dva góly. Nejprve mířil přesně kapitán Petr Mader, o pár sekund později i Daniel Paťava.

Ve 47. minutě propukla na olomoucké střídačce radost znovu, když se už podruhé v utkání trefil Matěj Kořenek. O chvíli později pak definitivní tečku za zápasem a zároveň za nadstavbovou skupinou B udělal aktivní David Štefka.