Report ze zápasu KLA vs. OLO (3:4)

Rytíři Kladno

3:4

(0:1, 1:1, 2:2)

Jako první do vedení se dostali Hanáci, když Daniel Ministr v polovině deváté minuty překonal Novotného. Hned ze startu druhé části pak mladí Kohouti odskočili na rozdíl dvou branek zásluhou Matěje Kořenka, který Novotnému nedal šanci.

Domácí ale o tři minuty později dokázali snížit. Šimon Jelínek po přihrávce Haška prostřelil Mokrého.

Nejvíce branek viděli diváci na zimním stadionu v Kladně ve třetí periodě. Nejprve domácí využili přesilovou hru a srovnali střelou Tomáše Urbana na 2:2. Hanáci si ovšem zásluhou Davida Roseckého vzali vedení zpět, když také využili nabídnutou přesilovou hru.

Jenže o necelou půl minutu za podrážení Vosátka nařídil hlavní rozhodčí trestné střílení, které dokázal proměnit svou druhou brankou v utkáníTomáš Urban, takže bylo opět srovnáno.

Olomoučtí junioři si ale i napotřetí vzali zpět své vedení, když využili druhou početní výhodu v zápase. Vítěznou a svou druhou přesnou trefu v utkání si připsal David Rosecký.

Hanáci se tudíž po prohře v prodloužení v posledním utkání v Českých Budějovicích opět mohli radovat z výhry a posunuli se na páté místo v tabulce.