Report ze zápasu OLO vs. SAL (1:5)

1:5

(0:3, 0:2, 1:0)

Red Bull Salzburg

Salcburk byl od začátku zápasu hodně aktivní, v zajímavé šanci se dvakrát ocitl Bjerrum. Ke gólu však vedla až střela Daniela Pronina, který se prosadil krátce po vypršení salcburské přesilové hry. O necelé půl minuty později ho napodobil Martin Hložek a hosté vedli 0:2. Třetí gól do sítě Hanáků pak po krásné souhře vstřelil Josef Ehman, který ujel společně s Häneltem a po jeho křižné přihrávce zakončoval nad ležícího Vojtěcha Mokrého.

Také ve druhé třetině padaly góly jen do sítě domácího celku. Ve 33. minutě zvyšoval na 0:4 Haakon Hänelt, který po dvou asistencích zaznamenal gólovou trefu. Na konci třetiny pak pátý gól hostů přidal Jakub Borzecki. Třetí třetina sice začala v rychlém tempu, to však postupně opadlo a zápas se už spíše dohrával. Deset minut před koncem utkání se z gólu radovali také domácí. Tomáš Krupa dostal přihrávku zpoza brány a z mezikruží prostřelil do té doby bezchybného Floriana Bugla. Na vítězství rakouského celku už však tato trefa neměla vliv.