Zápas začal lépe pro domácí, kteří hned ve třetí minutě otevřeli skóre. Mojžíš si všiml volného Jana Hoferka, který se napřáhl v mezikruží a odtud se trefil nad beton olomouckého gólmana Hořejšího.

Hanáci mohli srovnat ve dvanácté minutě, když střela Přidala propadla Hamrlovi a puk se pomalu přibližoval brankové čáře. Domácí jej ale stačili odklidit do bezpečí a ani ne minutu na to odskočili na rozdíl dvou branek. Adama Laciga překvapil Hořejšího nenápadnou střelou z rohu, kterou si strážce olomoucké svatyně bohužel pro Kohouty srazil za vlastní záda.

Svěřencům trenéra Brančíka se podařilo prosadit až z kraje druhé periody. Přecechtěl přichystal puk Danielu Stratilovi, který z pravého kruhu zamířil přesně pod horní tyč Hamrlovy branky.

O pár minut později mohli Hanáci dokonce vyrovnat, když se sám před Hamrlou ocitl Prísažný. Puk mu ale sklouzl z čepele. Domácí proto v polovině zápasu opět odskočili na dvoubrankový rozdíl. Po nahození Buriana se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval Lukáš Chludil, který úspěšně dorazil puk za brankovou čáru.

Olomoučtí dorostenci se poté snažili ještě zápas zvrátit na svou stranu, ale byli to pět domácí, kteří se dokázali prosadit a stanovili tak přesnou podobu výsledku. Těsně před koncem přidal svou druhou branku v utkání do odkryté klece Lukáš Chludil. Hanáci se tak po dvou výhrách v řadě museli smířit porážkou.