Report ze zápasu TAB vs. OLO (7:1)

Hockey Club Tábor

(2:1, 3:0, 2:0)

Hanáci přitom do zápasu nevstoupili úplně špatně. V polovině sedmé minuty totiž proměnili svou první přesilovou hru v zápase zásluhou Matyáše Fasnera a ujali se vedení. Jenže domácí ještě do konce první přestávky překlopili stav utkání na svojí stranu. Dvěma brankami se o to postaral Marek Matašovský.

Druhá perioda se mladým Kohoutům vůbec nepovedla, protože třikrát inkasovali. Nejprve se dvakrát přesně trefil Filip Cháb, kterého necelých pět minut před koncem druhé části následoval Adam Eremiáš. Po druhé Chábově brance dokonce opustil olomoucké brankoviště brankář Špunar, kterého nahradil Hořejší.

Ve třetí třetině přidali domácí další dvě branky a definitivně tak dali podobu výsledku. Obě branky zařídil Miroslav Šimák, takže Táborští měli v zápase hned tři dvougólové střelce.

To Hanáci se sice prosadili po třech zápasech bez vstřeleného gólu, nicméně jedna branka jim na vítězství nestačila. Nyní je čekají dva důležité zápasy s Hvězdou a Kobrou Praha.