Report ze zápasu OLO vs. VSE (1:4)

1:4

(0:2, 0:2, 1:0)

VHK Vsetín

Vsetínu se podařil parádní vstup do zápasu. Hned první vážnou akci podařil zakončit gólem. Po buly v útočném pásmu se z mezikruží posadil Tadeáš Hrnčíř a o necelou minutu později byl před bránou důrazný Boris Babeliak, který postrčil kotouč za beton ležícího Špunara. Olomoučtí hokejisté se k nějakému výraznému ohrožení vsetínské brány nedostali. V dobré střelecké pozici se dvakrát ocitl Adam Masare, ovšem obě rány olomouckého forvarda mířily jen do plexiskla.

Ve druhém dějství pak hosté přidali další dva góly. V čase 31:48 se prosadil Matěj Dědek, necelou minutu a půl před koncem pak na 0:4 zvyšoval Matyáš Adámek trefou nad rameno brankáře Špunara. Oba dva góly přitom padly ve vsetínské přesilovce. Třetí třetina se už se potom jen dohrávala za víceméně rozhodnutého stavu. V závěru zápasu se domácím přece jen poštěstil čestný úspěch. V přesilové hře se trefil David Stratil, který si před útočnou modrou přebral kotouč a zavěsil do horního růžku vsetínské brány.