Report ze zápasu MBL vs. OLO (2:1)

BK Mladá Boleslav

(0:0, 0:1, 2:0)

Hned ve 2. minutě zápasu se do samostatného úniku dostali domácí Plíšek a Šíma, prvně jmenovaný však netrefil branku. Další šance pro domácí přišla na sklonku 9. minuty, brankář Mokry ale Půčkovu střelu zlikvidoval. Skóre se tedy měnilo až na začátku druhé třetiny. Hanáci se dostali do své první větší šance utkání, a také ji dokázali využít - David Rosecký se prosadil z protiútoku.

Druhá třetina žádný gól nepřinesla, další změna stavu přišla až po přestávce. Před olomouckou bránou zůstal nikým nehlídaný Vojtěch Polák a bylo srovnáno. O 3. minuty později se Vojtěch Polák mohl radovat znova, tentokrát když jeden z olomouckých beků upadl při rozehrávce na mezikruží. Hanáci už ve zbytku zápasu nedokázali zmobilizovat své síly a z venkovního tripu si tak odvážejí pouze dvě porážky.