Report ze zápasu SUM vs. OLO (1:3)

Draci Šumperk

1:3

(0:0, 1:1, 0:2)

Úvod utkání měl nízké tempo. Oby týmy se spíše oťukávaly. A tak jsme v první dvacetiminutovce nebyli svědky velkých šancí, vyloučení ani branek. Druhá dvacetiminutovka naskytla vyloučení hostů, které ale domácí nepotrestali. Prosadili se ale o čtyři minuty později. První a jedinou branku Šumperka zaznamenal Patrik Bařica. Olomouc pak dostala k dispozici početní výhodu také. A využila ji už patnáct sekund poté, co šel Compel za katr. Na 1:1 srovnal Tristan Konobejl.

V poslední dvacetiminutovce nabídli Kohouti Šumperku druhou přesilovku, ovšem ani tu domácí tým nezužitkoval. Olomoučtí pak svěle sehráli závěr, kdy nejprve v 58. minutě skóroval Dominik Jeřábek, a následně, o minut a čtvrt později ho doplnil druhou brankou v utkání Tristan Konobejl, který tak definitivně potvrdil výhru hostujícího týmu 3:1.