Report ze zápasu PRE vs. OLO (1:3)

HC ZUBR Přerov

1:3

(0:1, 0:1, 1:1)

Kohouti začali opatrně. Poté, co si soupeře oťukali ale ztratili původní obavy a sami dokázali v průběhu deváté minuty skórovat. Jakub Najman se zapsal do statistik jako úplně první hráč. Olomouc si vyzkoušela také hru ve čtyřech, hráči kohoutů byli v oslabení úspěšní. A tak třetina končila 0:1.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu. Hosté dokázali jednou skórovat z hokejky Viktora Šulgana. Ten tak v zápase připsal další kanadský bod. A druhá třetina skončila výsledkem 2:0 pro hosty. Ti byli úspěšnější co se týče gólů i šancí.

Poslední část byla střelecky nejhojnější. Nejprve přidal třetí branku Olomouckých Vojtěch Neoral, o necelé tři minuty později ale domácí potrestali faul kohoutů a snížili na 1:3. Srovnat už ale nestihli, a tak si Hanáci definitivně pojistili účast v play-off.