Report ze zápasu PRE vs. OLO (2:1)

HC ZUBR Přerov

2:1

(0:0, 1:0, 1:1)

Úvodní perioda nabídla bojovný hokej z obou stran. K vidění byly dvě přesilovky, obě však zůstaly nevyužity. Ani jeden z týmů nechtěl inkasovat, což se i díky oběma brankářům nakonec podařilo.

V další dvacetiminutovce se hra na obou stranách přitvrdila. Rozhodčí rozdal hned čtrnáct trestných minut, navíc Kamil Drábek inkasoval i desetiminutový osobní trest. Jediná branka padla paradoxně za vyrovnaného počtu hráčů na ledě, Adam Dobřecký poslal domácí do vedení necelé dvě minuty před sirénou.

Zubři začali skvěle i třetí dějství, po pouhých třiadvaceti sekundách skóroval Tomáš Šťastný. Kohouti se ale rozhodně nevzdávali a téměř okamžitě dokázali snížit. Přesná rána Viktora Šulgana děj utkání výrazně zdramatizovala. Mora se stále tlačila za vyrovnáním, ale gólman Ryšavý za svá záda další střelu nepustil a uhájil výhru Přerova 2:1.