Report ze zápasu TRI vs. OLO (9:0)

HC Oceláři Třinec

9:0

(3:0, 4:0, 2:0)

Třinečtí naskočili do zápasu lépe. Ve 3. minutě využil Robin Švančara přesilovou hru střelou z mezikruží. O necelé tři minuty později se domácí opět prosadili, tentokrát po dorážce skóroval Marcel Mikula. Olomoučtí trpěli svou nedisciplinovaností. Třetí branku Ocelářů přidal těsně po konci přesilovky Tobiáš Sajdok. Minutu před koncem dvacetiminutovky se Kohouti dostali do skvělé šance. Střely z obou stran ale brankář Milota pochytal. Po první třetině tak platil stav 3:0 pro domácí.

Prostřední dějství bylo opět zahájeno bleskově. Celek ze Slezska dokázal do 25. minuty skórovat hned dvakrát. Prosadili se Vojtěch Granečný a David Holub. Ještě před střídáním brankářů Olomouckých, kdy Čerbáka vystřídal Ondřej Putin, přidal svou první branku Vladimír Dravecký mladší. Třetinu zakončil gólem 17 vteřin před sirénou Robin Švančara.

Úvody třetin Kohoutům nevycházely. David Holub si připsal druhý gól necelé dvě minuty po úvodním buly. O chvíli později skóroval také David Blaha, v tu chvíli bylo o vítězi zápasu jasno. Do konce utkání Olomoučtí domácího gólmana nepřekonali, a tak bylo výsledné skóre 9:0 pro domácí Třinec.