Report ze zápasu TEC vs. OLO (6:2)

Technika Hockey Brno

(1:0, 3:1, 2:1 - N 0:1)

První třetina se hrála dlouho bez vstřelené branky. Tuto pasáž přerušili až půl minuty před koncem domácí zásluhou Jaromíra Haráska, který poslal Techniku do vedení.

Ve druhé třetině mohli diváci narozdíl od té první vidět branky celkem čtyři. Bohužel pro Hanáky tři z nich padly do jejich svatyně.

Nejprve se za domácí trefili Tadeáš Hrnčíř a Štěpán Filípek.

Na rozdíl čtyř branek poté zvýšil Jakub Plevka, který dokázal využít nabídnutou přesilovou hru.

Svěřenci trenéra Fialy dokázali snížit až vteřinu před koncem druhé části, když Bílek nedokázal udržet střelu Šimona Nesvadby.

Na začátku poslední části domácí přidali pátou branku a to dokonce ve vlastním oslabení. Postaral se o ní Michael Fornál.

Hanáci ale vzápětí korigovali. Na rozdíl tří branek snížil David Lambert.

Brno ale opět dokázalo odskočit, když šestou branku zařídil svým druhým přesným zásahem v zápase Tadeáš Hrnčíř.

Třetí branku Hanáků mohl přidat Spurný, který měl možnost proměnit nařízené trestné střílení. Na Bílka si ale nepřišel.

Hanáci tak ani pošesté v sezóně nedokázali Techniku Brno porazit. Náladu si ovšem zlepšili hned ve druhé minutě prodloužení, které rozhodl Andrej Prísažný.

Mladí Kohouti si tak domů odvezli alespoň bod.