Report ze zápasu ZLN vs. OLO (6:0)

PSG Berani Zlín

6:0

(2:0, 1:0, 3:0)

Hanáci přitom byli blízko tomu, aby právě oni vsítili první gól utkání. Jedovatá střela Viktora Šulgana se od Málka odrazila přímo na čepel Izáka, ten však zakončil pouze do Málkova betonu. Jako mnohokrát se potvrdila stará známá pravda nedáš-dostaneš. V 11. minutě se po individuální akci prosadil Matyáš Horský a o 5 minut později se Berani radovali ještě jednou, a to díky Janu Remertovi.

Na začátku druhé třetiny se hra Olomouce trochu zlepšila, k vyrovnání však nevedla. Krátce po konci přesilové hry se naopak prosadili domácí po skvělé souhře, na jejímž konci byl Robin Gerych. Domácí mohli mít v závěru druhé třetiny přesilovku 5 na 3, o tuto výhodu se však připravili vyloučením. Třetí třetina už byla v režii domácích. Ti se nejprve prosadili ve vlastním oslabením, autorem čtvrtého gólu Beranů byl Adam Burian. Toho o chvíli později napodobil Adam Jecho. V samotném závěru zápasu pak Zlín využil také přesilovou hru, na konečných 6:0 pečetil Lukáš Heš.