Report ze zápasu OLO vs. ZLN (3:2)

3:2

(3:0, 0:2, 0:0 )

PSG Berani Zlín

První dějství bylo jednoznačně v režii domácích. Hráči v bílém soupeře převyšovali v mnoha aspektech a vytěžili z toho také vstřelené branky. Jako první se po zmatku před Žurkem prosadil Marek Matašovský a zanedlouho si připsal také asistenci na gólu Martina Adama. Třetí úspěšnou střelu Olomouckých vyslal bývalý hráč Beranů Michal Tomeček a po dvaceti minutách se tak skóre 3:0 zdálo jasné.

Do druhé třetiny ale naskočily oba týmy jako vyměněné. Zlínští dokázali své šance zúročit především díky přesilovkám. Po střelách Čechmánka a Lacigy se hosté začali dotahovat. Domácím však několika skvělými zákroky pomohl Dominik Frgál a do poslední části hry mohli Kohouti odejít s jednobrankovým vedením.

Třetí třetina nabídla divákům velmi bojovný hokej. Olomoučtí se dostali hned do několika skvělých příležitostí, jenže ani jedinou nedokázali využít. Chvíli před koncem základní hrací doby zůstal puk ležet nikým nestřežen v brankovišti zlínského gólmana, ale nikdo z domácích útočníků ho nedokázal dorazit až do sítě. Do tabulky střelců se tak v poslední části nezapsal nikdo a Kohouti slavili výhru 3:2.