Report ze zápasu TRN vs. OLO (3:2)

HC Dukla Trenčín

3:2

(0:0, 1:1, 2:1)

Hanáci do utkání nastoupili s odhodláním napodobit výkon ze čtvrtečního domácího zápasu s Trenčínem, domácí prostředí však viditelně Dukle zřejmě výrazně pomohlo. Hráči slovenského celku byli v porovnání s předchozím vzájemným duelem s Olomoucí výrazně aktivnější a koncentrovanější, v první třetině však přesto ještě kohouty nepřetlačili. Vyrovnaná perioda končila nerozhodným skóre.

První branka přišla až ve 23. minutě, kdy se prosadil trenčínský Marek Hecl, ještě před polovinou utkání ovšem bylo vyrovnáno, když se prosadil Jan Káňa, který tentokrát hrál v elitní lajně s Janem Knotkem a Markem Lašem.

I po tomto olomouckém vzepětí nicméně šlo stále o vyrovnanou bitvu, Hanáci i přesto měli velké množství šancí. Ty nicméně využila na konci utkání Dukla, když se po nešťastném vyloučení na straně Olomouce trefil znovu Marek Hecl. Svěřenci koučů Zdeňka Motáka a Jana Tomajka sice ještě napjali všechny síly k vytouženému druhému gólu, ke skórování ale naopak dostali Trenčíňané. Po trefě Petera Sojčíka se zdálo býti rozhodnuto, Hanáci se přesto ještě nevzdali. Branka Bruno Mráze už však jen kosmeticky upravila konečné skóre na 2:3.