nominace na zápas pro kategorii - Z6

Utkání se Studénkou 8. 12. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Sedláček, Vymětal, Zavadil

Utkání ve Studénce 4. 12. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Prostějovem 30. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Novém jičíně 17. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová

Utkání s Kopřivnicí 16. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová

Utkání v Rožnově 12. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Přerovem 3. 11. 2019

Weissová, Rychlý - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Krnovem 30. 10. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Opavě 26. 10. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Uničově 19. 10. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Řípa, Sedláček, Sekanina, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání se Šumperkem 5. 10. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Prostějově 28. 9. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Kopřivnici 21. 9. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s HC Černí vlci 14. 9. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Zavadil, Zembolová

Utkání s Opavou 11. 9. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Zavadil, Zembolová

Utkání v Přerově 8. 9. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání na Kometě Brno 30. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Kasal, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání s Porubou doma 23. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Dokoupil, Drábek, Habermann, Kasal, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání se Šumperkem 17. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání s Přerovem 12. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Mraček V., Mraček J., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová, Zavadil

Přátelské utkání utkání v Přerově 2. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal


×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc