nominace na zápas pro kategorii - Z7

Soutěž s Frýdkem-Místkem 7. 12.

Žbánek, Vévoda - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Konečný, Nemrava - Gronych, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Špunar, Petřeková, Oláh, Mlčoch

Soutěž ve Vítkovicích 3. 12.

Žbánek, Rychlý - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Konečný, Nemrava - Gronych, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Špunar, Petřeková, Mlčoch

Soutěž v Třinci 30. 11.

Žbánek, Vévoda - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Nemrava - Gronych, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Oláh, Špunar, Petřeková, Mlčoch

Soutěž v Jastrzębie 23. 11.

Žbánek, Vévoda - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný - Gronych, Pekař, Fehér, Hebar, Oláh, Špunar, Petřeková, Mlčoch

Soutěž v Šumperku 16. 11.

Rychlý, Žbánek - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný - Gronych, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Oláh, Špunar, Petřeková, Mlčoch

Soutěž v Havířově 2. 11.

Vévoda, Žbánek - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný - Gronych, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Oláh, Špunar, Petřeková, Mlčoch

Soutěž s Vítkovicemi 26. 10.

Žbánek, Vévoda - Izáková, Navrátil, Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný - Mlčoch, Pekař, Fehér, Řípa, Hebar, Sekanina, Oláh, Špunar, Petřeková

Soutěž v Ostravě s Porubou 20. 10.

Žbánek, Rychlý - Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný, Izáková, Navrátil - Mlčoch, Pekař, Fehér, Oláh, Hebar, Špunar, Petřeková, Řípa, Sekanina

Soutěž ve Frýdku-Místku 19. 10.

Žbánek, Rychlý - Přidal, Zimovčák, Nemrava, Konečný, Izáková - Mlčoch, Pekař, Fehér, Oláh, Hebar, Navrátil, Špunar, Petřeková, Gronych

Soutěž s Třincem 16. 10.

Rychlý, Žbánek - Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Soutěž se Šumperkem 6. 10.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Soutěž s Metropolií 28. 9.

Vévoda, Rychlý - Nemrava, Izáková, Přidal, Zimovčák, Navrátil, Gronych, Fehér, Pekař, Sekanina, Hebar, Řípa, Špunar, Oláh

Soutěž s Havířovem 21. 9.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Soutěžní utkání ve Vítkovicích 13. 9.

Rychlý - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Pekař, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Soutěžní utkání s Porubou 8. 9.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

DTS v Olomouci 4. 9.

Rychlý - Fehér, Hebar, Izáková, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Přátelské utkání s Warriorem 2. 9.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Turnaj v Šumperku 24. 8.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Petřeková, Přidal, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Přátelské utkání s Přerovem 14. 8.

Rychlý, Vévoda - Gronych, Fehér, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Pekař, Petřeková, Řípa, Sekanina, Špunar, Zimovčák

Přátelské utkání v Přerově 2. 8.

Vévoda, Rychlý - Blaťák, Gronych, Feher, Hebar, Izáková, Konečný, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Petřeková, Přidal, Sekanina, Špunar, Zembolová