nominace na zápas pro kategorii - Z8

Zápas 8. třídy doma HCO x HC Oceláři Třinec, středa 30. 3. 2022

Nominace:

Žbánek, Weissová, Adler, Čechovský, Podroužek, Pěrůžek, Izáková, Zavadil, Zembolová, Půr, Romanovský, Drábek, Dokoupil, Končický, Sekanina, Řípa, Koryčanský, Kasal


Zápas 8. třídy venku HC Nový Jičín x HCO, neděle 20. 3. 2022

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Sedláček, Pěrůžek, Izáková, Zavadil, Kasal, Půr, Zembolová, Sekanina, Romanovský, Končický


Zápas 8. třídy doma HCO x HC Poruba, středa 17. 3. 2022

Nominace:

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Korhoň, Pěrůžek, Izáková, Zavadil, Koryčanský, Špunar, Řípa, Kasal, Půr, Zembolová, Musil, Romanovský, Končický


Zápas 8. třídy doma HCO x HC Frýdek - Místek, středa 16. 3. 2022

Nominace:

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Korhoň, Pěrůžek, Izáková, Zavadil, Koryčanský, Špunar, Řípa, Kasal, Půr, Zembolová, Musil, Romanovský, Končický


Zápas 8. třídy venku HC Vítkovice x HCO, sobota 12. 3. 2022

Nominace:

Žbánek, Adler, Čechovský, Podroužek, Pěrůžek, Zavadil, Mlčoch, Špunar, Dokoupil, Kasal, Půr, Zembolová, Musil, Romanovský, Končický


Zápas 8. třídy doma HCO x Draci Šumperk, neděle 6. 3. 2022

Nominace:

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Podroužek, Pěrůžek, Izáková, Zavadil, Kasal, Půr, Zembolová, Vymětal, Romanovský, Končický, Koryčanský, Sekanina, Řípa


Zápas 8. třídy venku HC Přerov x HCO, sobota 19. 2. 2022

Nominace:

Žbánek, Adler, Vymětal, Podroužek, Pěrůžek, Kasal, Půr, Zembolová, Řípa, Romanovský, Končický, Sekanina, Koryčanský


DTS 8. třídy v Třinci, středa 16. 2. 2022

12:30 Zlín - Olomouc

14:00 Olomouc - Třinec

Nominace:

Adler, Čechovský, Navrátil, Pěrůžek, Sekanina, Koryčanský, Končický, Vymětal, Romanovský, Zembolová


Zápas 8. třídy venku HC Poruba x HCO, sobota 12. 2. 2022

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Podroužek, Pěrůžek, Sedláček, Kasal, Půr, Končický, Koryčanský, Romanovský, Oláh, Zembolová, Vymětal, Řípa


Zápas 8. třídy venku HC Frýdek-Místek x HCO, pátek 4. 2. 2022

Nominace:

Vévoda, Izáková, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Pěrůžek, Kasal, Půr, Koryčanský, Končický, Romanovský, Řípa, Vymětal, Sekanina


Zápas 8. třídy doma s Vítkovicemi, sobota 29. 1. 2022

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Sedláček, Pěrůžek, Kasal, Půr, Vymětal, Končický, Romanovský, Oláh, Sekanina, Koryčanský, Řípa


Zápas doma s Novým Jičínem, sobota 15. 1. 2022

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Sedláček, Pěrůžek, Izáková, Kasal, Půr, Zembolová, Končický, Romanovský, Vymětal, Musil, Sekanina, Koryčanský, Řípa

 


 

Zápas venku s Třincem neděle 16. 1. 2022

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Sedláček, Pěrůžek, Izáková, Kasal, Půr, Zembolová, Končický, Romanovský, Sekanina, Koryčanský, Řípa


Zápas HC Šumperk x HC Olomouc, sobota 8. 1. 2022

Nominace

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Sedláček, Pěrůžek, Kasal, Půr, Zembolová, Končický, Řípa, Oláh, Koryčanský


Zápas HCO x HC Přerov

Nominace:

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Podroužek, Zavadil, Sedláček, Pěrůžek, Sekanina, Řípa, Zembolová, Drábek, Romanovský, Končický, Půr, Oláh

 


 

Zápas HCO x HC Studénka, sobota 4. 12. 2021

Nominace

Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Oláh, Kasal, Půr, Koryčanský, Řípa, Sekanina


Zápas HCO x HC Uničov, pátek 3. 12. 2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Oláh, Kasal, Půr, Koryčanský, Řípa, Sekanina


Zápas HC Přerov x HCO, pondělí 29. 11. 2021

Nominace:

Žbánek, Adler, Čechovský, Zavadil, Podroužek, Sedláček, Sekanina, Řípa, Zembolová, Drábek, Vymětal, Končický, Musil, Půr, Romanovský


Zápas Černí Vlci x HCO, sobota 27. 11. 2021

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Zavadil, Podroužek, Sedláček, Zembolová, Romanovský, Půr, Končický, Vymětal, Drábek, Sekanina, Řípa, Musil


Zápas v HC Prostějov x HCO, pátek 26. 11. 2021

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Vymětal, Zavadil, Podroužek, Sedláček, Zembolová, Kasal, Půr, Končický, Drábek, Romanovský, Sekanina, Koryčanský, Řípa


Zápas HCO x HK Opava, neděle 21. 11. 2021

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Zavadil, Podroužek, Sedláček, Zembolová, Kasal, Půr, Končický, Drábek, Romanovský, Sekanina, Koryčanský, Řípa, Vymětal, Musil

 

 


 

Zápas v Novém Jičíně, sobota 20. 11. 2021

Nominace:

Vévoda, Adler, Čechovský, Pěrůžek, Zavadil, Podroužek, Sedláček, Zembolová, Kasal, Půr, Končický, Drábek, Romanovský, Sekanina, Koryčanský, Řípa


Zápas HCO x HK MD Šumperk

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Zavadil, Pěrůžek, Kasal, Půr, Romanovský, Končický, Oláh, Drábek, Zembolová, Podroužek, Sedláček

 


 

Zápas HC Krnov x HCO, sobota 23. 10. 2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Podroužek, Pěrůžek, Zembolová, Půr, Romanovský, Končický, Vymětal, Drábek, Dokoupil, Kasal, Koryčanský

 


 

Turnaj DTS v Brně, středa 20.10.2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Pěrůžek, Podroužek, Řípa, Sekanina, Vymětal, Drábek, Zembolová, Půr, Končický, Romanovský

 


Zápas HC Studénka x HCO, neděle 17. 10. 2021

Nominace:

Vévoda, Weissová, Adler, Čechovský, Zavadil, Sedláček, Podroužek, Zembolová, Půr, Kasal, Končický, Romanovský, Pěrůžek


Zápas HCO x HC Černí Vlci, sobota 16. 10. 2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Zembolová, Půr, Dokoupil, Končický, Romanovský, Musil, Řípa, Kasal

 


Zápas HK Opava x HC Olomouc, neděle 10. 10. 2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Zembolová, Půr, Dokoupil, Končický, Drábek, Vymětal, Romanovský, Řípa, Sekanina


Zápas HCO x HK Nový Jičín, neděle 3. 10. 2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Zembolová, Půr, Kasal, Končický, Drábek, Vymětal, Romanovský, Sekanina, Řípa


Turnaj DTS v Olomouci, středa 29.9.2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Zavadil, Podroužek, Řípa, Sekanina, Zembolová, Půr, Končický, Drábek, Romanovský


 

Zápas Uničov x HCO, úterý 28. 9. 2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Zembolová, Půr, Kasal, Končický, Drábek, Vymětal, Romanovský, Oláh

 

 


 

HCO x SK Prostějov 1913, středa 22.9.2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Podroužek, Navrátil, Romanovský, Půr, Kasal, Končický, Drábek, Vymětal, Řípa, Oláh, Sekanina, Zembolová

 


 

Draci Šumperk x HCO, neděle 19.9.2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Podroužek, Romanovský, Púr, Zembolová, Končický, Drábek, Vymětal, Oláh, Kasal, Řípa


 

HCO x HC Přerov, středa 15.9.2021

Nominace:

Weissová, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Romanovský, Púr, Kasal, Končický, Drábek, Vymětal, Řípa, Sekanina, Dokoupil


HCO x Krnov, neděle 12.9.2021

Nominace:

Weissová, Vévoda, Adler, Čechovský, Sedláček, Zavadil, Pěrůžek, Podroužek, Zembolová, Púr, Kasal, Končický, Drábek, Vymětal, Řípa, Oláh, Sekanina


×
Dnes v 15:30 | Muži
HC Verva Litvínov
HC Olomouc