Partneři klubu

SIGMA PUMPY HRANICE s.r.o.

Výroba a prodej čerpadel a jejich agregací, automatických tlakových stanic a domácích vodáren včetně příslušenství.

FGP STUDIO, s. r. o.

Firma FGP STUDIO s. r. o. poskytuje grafické a tiskařské služby.

Lorika

LORIKA CZ

Společnost s více než dvacetiletou tradicí zabývající se personální a průmyslovou hygienou. Autorizovaný distributor pokladního systému R-KEEPER pro ČR.

Radegast nové logo

RADEGAST

Hokej je hra pro tvrdé chlapy, a proto Radegast fandí moravskému hokeji. Radegast je správně hořké pivo pro pravé chlapy.

AutoCentrum Olomouc, s. r. o.

AutoCentrum Olomouc s.r.o., jeden z největších prodejců vozů Volkswagen a SEAT na Moravě poskytuje komplexní služby současným i budoucím majitelůmvozů koncernových značek Volkswagen.

ELEKTRO-BAU Olomouc, s. r. o.

Porr, a. s.

Porr a.s., člen významné stavební skupiny PORR s dlouholetou tradicí, působí jako generální dodavatel pozemních staveb na území České republiky již od  roku 1991. V roce 2012 byla úspěšně dokončena fúze se společností Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s., jejíž bohaté profesní zkušenosti z oblasti dopravních a vodohospodářských staveb sahají již do konce 50. let 20. století.

INSTA CZ, s. r. o.

Společnost INSTA CZ s.r.o. je jednou z nejznámějších stavebních firem na Moravě. Naším hlavním krédem je pracovat pro zákazníka k jeho plné spokojenosti.

SHARP CENTRUM OLOMOUC, s.r.o

Společnost prodává, pronajímá a poskytuje servis kancelářské techniky. Nabízí multifunkční zařízení, tiskárny a kopírky. V sortimentu naleznete solární panely, LCD televizory, elektronické kalkulátory, dataprojektory a skartovací stroje.

Exekutorský úřad Přerov


Pánské obleky BANDI

BANDI VAMOS, s. r. o.

ATEK logo

ATEK s.r.o

Výroba plastových a pryžových výrobků především pro automobilový průmysl. Firma ATEK se zabývá také vývojem a výrobou vstřikovacích nástrojů, a rovněž výrobou montážních a kontrolních přípravků ve spolupráci s externími firmami v České republice a v zahraničí.

LEVIOR, s.r.o.

Velkoobchodní prodej a dovoz ručního nářadí pro řemeslníky, zahradu a železářského zboží. Firma nabízí svinovací metry, měřící pásma, kleště, klíče, nůžky a šroubováky. V sortimentu naleznete sekačky, nože, diamantové kotouče, míchadla, perlinku a upínací pásy. U LEVIORU dále najdete rohože a svítidla.

MARPER, s. r. o.

Firma MARPER, s. r. o. se zabývá prodejem reklamních panelů vysoké kvality.

MJM Litovel, a. s.

Společnost MJM Litovel, a.s.
již od roku 1991 představuje stabilního a spolehlivého partnera pro zemědělské podniky, farmy 
a drobné pěstitele.

OHL ŽS, a. s.

OHL ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice.


Vladimír Stolička-Kalorie

Firma Vladimír Stolička-Kalorie, která působí na trhu již od roku 1990, se zabývá výkupem kovů a zpracováním veškerých kovových odpadů. Firma působí po celém území Moravy a svou velikostí se řadí mezi nejvýznamnější zpracovatele kovového odpadu v Olomouckém kraji.

VHS

Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s.

Provozování vodovodů a kanalizací, zjišťování a proměřování úniků na vodovodní síti speciálním měřícím zařízením, čištění kanalizačních sítí včetně přípojek, podnikání v oblasti nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), laboratorní rozbory odpadní vody, laboratorní rozbory pitné vody, poradenská činnost v oblasti vodovodů a kanalizací, monitoring kanalizace.

Mora sponzor

MORA MORAVIA, s. r. o.

Spočlenost MORA MORAVIA je dlouholetou zárukou v oblasti kuchyňských spotřebičů. Tradice značky MORA sahá až do roku 1825.

WALTR STROJE, s. r. o.

CHALUPA interiéry, s. r. o.

EMERCOLINE, a. s.

CARS MORAVA

Jediný autorizovaný dealer FORD v Olomouci. Prodej nových, předváděcích i zánovních vozů. Záruční a pozáruční servis, prodej ND Ford, Motorcraft. Provoz autopůjčovny.

TOMÁŠ KAREŠ SERVIS, s.r.o.

Poskytovatel služeb v oblasti stavebních a elektromontážních prací a dalších souvisejících činností jako je instalatérství, zámečnictví, úklidové práce apod.

SEZAKO Prostějov, s. r. o.

TT Servis

TARAN, s. r. o.

Firma TARAN, s. r. o. se zaměřuje naprodej kopírovacích strojů, tiskáren a multifunkčních zařízení XEROX.
Dále zajišťuje autorizovaný servis, dodávky tonerů, spotřebního materiálu a značkových papírů.

Drinex, s. r. o.

Společnost Drinex zajišťuje expresní a nápojovou službu nejen do kanceláří a provozů, ale v poslední době i dodomácností.

Alsami

Alsami S.A, s.r.o.

V autorizovaném e-shopu Alsamisport.cz můžete pořídit oblečení, boty a doplňky světových výrobců, jako jeadidas, Nike, Reebok, Puma a řadu dalších. U Alsami se oblečete stylově dle aktuálních módních trendů. V nabídce jsou vždy nejnovější kolekce těchto značek. V internetovém obchodě najdete širokou nabídku sportovní i lifestylovémódy pro dámy, pány i děti.

EUROHARD, s. r. o.

Společnost EUROHARD, spol. s r.o. se od svého založení v roce 1993 věnuje projekci, výrobě a realizaci průmyslových objektů na bázi nosné ocelové konstrukce. Realizujeme výstavbu objektů určených pro výrobní, montážní, skladovací a jiné účely.

Ondřejovická strojírna, a. s.

Firma se specializuje na zakázkovou výrobu tlakových zařízení podle českých a zahraničních standardů. S touto specializovanou výrobou bylo započato v roce 1964 a do dnešní doby firma vyrobila více než 2.500 ks tlakových nádob různého konstrukčního, materiálového a objemového provedení.

NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS

EUROVIA CS, a. s.

AGRO Haná, s. r. o.

SPEDITRANS CZ, s. r. o.


ONYX ENGINEERING

Poskytuje komplexní služby v oblasti systémové a technické podpory, budování, správy a údržby počítačových sítí LAN a WAN.

BastArt

BastArt.cz

Studio BastArt patří již od roku 1990 mezi přední česká grafická studia. Za tu dobu vytvořilo přes 200 logotypů českých i zahraničních společností.

BPS Mobil s.r.o

Společnost BPS Mobil, která funguje již od roku 2000, poskytuje kromě prodeje mobilních telefonů také servisní služby. Je autorizovaný záruční servis pro společnost Nokia a jsme držitelem osvědčení Nokia Care. Od roku 2010 poskytujeme autorizovaný záruční servis rovněž pro společnost Samsung. Dále se zabýváme pozáručním servisem všech ostatních značek mobilních telefonů (např. Apple, Sony, HTC, Huawei, atd.).

Samohýl Olomouc a. s.

Firma SAMOHÝL OLOMOUC a.s. je dceřinou společností SAMOHÝL MOTOR HOLDING, která se řadí díky profesionálnímu přístupu a zázemí mezi významné obchodníky s novými vozy Škoda a Audi. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít optimální řešení nejen co se týče výběru vozu, ale i jeho financování, pojištění či přihlášení do evidence. Kromě prodeje vozů nabízí svým klientům také komplexní servisní a zákaznické služby značek VW, Škoda, Audi a Honda. Dále nabízí výkup a prodej ověřených ojetých automobilů všech značek (i na leasing a protiúčet). Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

energreen

ENERGREEN PROJEKT, s.r.o.

Komunální technika a stroje pro zpracování bioodpadů.

S+C Alfanametal S.r.o., Koncern

Výroba a prodej hutního materiálu.

ELPREMO, spol. s.r.o.

Tato společnost zajišťuje projekci, výrobu rozvaděčů, elektromontáže NN,VN, MaR, ASŘTP, automatizace, servis elektrických zařízení, velkoobchod elektroinstalačního materiálu. Navíc dodává plastová a hliníková okna, dveře zn. SCHÜCO včetně montáže, rekonstrukce staveb.

Haryservis

HARYSERVIS

Firma HARYSERVIS pracuje v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni již od roku 1991. Dnes poskytuje služby v rámci celé ČR prostřednictvím svých pracovníků, v počtu, který dosáhl již čísla 520.

ELEKTROMONTÁŽE MIČKA

ISOMONT, s. r. o.

Stavební firma Jaroslav Palůch

DDSPORT

Granitol a.s.

Granitol je největší výrobce vyfukovaných PE folií a vázacích PP pásek v České republice. Zajistí kompletní dodávku výrobků z PE fólie včetně potisku.

OČENÁŠEK

OK SERVIS

GRAPO REKLAMNÍ SPOLEČNOST

Zajišťuje velkoplošný digitální UV tisk, výrobu billboardů, bannerů, přímý UV potisk deskových materiálů. Zabývá se výrobou POP a POS reklamních produktů, světelnou reklamou, reklamními polepy vozidel a signmakingem. Provádí odborné instalace.

RIMEX INTERIÉR, s. r. o.

Společnost Rimex  byla založena původně s názvem RIMEX Olomouc spol. s.r.o.  v roce 1993, kdy se stal jejím nosným programem velkoobchod s kancelářským nábytkem a židlemi. Postupně se začala zabývat ve větší míře přímým zařizováním kancelářských interiérů.

Caffe Opera

Electro World s.r.o.

Internetový prodej domácích elektrospotřebičů, elektroniky či výpočetní, audio a video techniky. Electro World dále nabízí navigace, počítačové hry a filmy. Zboží vám doručí domů, do zaměstnání nebo na poštu. Možnost nákupu na splátky. Při zakoupení nového výrobku, Electro World zajistí odvoz starého spotřebiče.

BO-IMPORT, s. r. o.

ČUDA-velkokuchyně, s. r. o.

cafe+co DELIKOMAT s.r.o.

Bezplatné umísťování, pronájem, prodej, leasing a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary, výdejníky vody. Bezhotovostní platební systémy. Prodej směsí a kelímků do automatů.

MAKRO Cash&Carry ČR, s. r. o.

VALOSUN, a. s.

Profitisk

Profi-tisk group s.r.o.

Společnost Profi-tisk Group s.r.o. se již od svého vzniku specializuje na poskytování komplexních polygrafické výroby. Klade důraz na to, aby byl zákazník obsloužen v celém spektru polygrafických služeb, které nabízí dnešní polygrafický trh. To sebou přináší zvýšené nároky na kvalitu technologického vybavení a odbornou erudici našich pracovníků. Vytvoření stabilního týmu odborníků byl tudíž základním předpokladem pro zdárné řešení tohoto cíle.

SIGNUM

Děláme reklamu ve všech podobách v jakých si ji jen dovedete představit. Pečlivě s láskou, pílí a veškerou odborností se staráme o bezvadný vzhled všech našich klientů. Věříme, že naše práce je naší nejlepší vizitkou. Můžete se na nás bez ostychu a obav obrátit s jakkoliv odvážným přáním. Vždy se budeme snažit naplnit Vaše představy beze zbytku.

IMI Precision Engineering

Hlavním výrobním programem společnosti IMI Precision Engineering jsou ventily, pneumatické válce, regulátory a filtrace vzduchu, tlakové spínače a šroubení.

JOHN CRANE

PIZZA POLLO

Pizzerie a restaurace se zaměřením na originální italskou pizzu, jídla a vína. Nabídka i poledního menu. Pizza z kvalitní italské mouky, domácí těstoviny, krémová rizota, steaky, saláty, dezerty. Používáme vždy vybrané ingredience vysoké kvality. Rozvoz pizzy po Olomouci a okolí zdarma.

AQ ELECTRONICS, s. r. o.

Společnost, AQ Electronic, spol. s r.o. byla založena v roce 2003 a dnes je jedním z největších distributorů pasivních elektronických součástek. V roce 2008 rozšířila portfolio o veliké množství a typů jiných elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků, instalační techniky, pájecí techniky, baterií a měřicí techniky.

ITALIA VIVERE, s. r. o.

WI-ASS ČR, s. r. o.

WI-ASS ČR s.r.o. je nezávislou pojišťovací makléřskou společností, která zajišťuje komplexní služby v oblasti pojištění i risk managementu a v případě pojistné události se podílí na jejím rychlém a úplném vyřízení. WI-ASS ČR s.r.o. se ve své činnosti zaměřuje především na oblast pojištění průmyslu a podnikatelů, nabízí však své služby i v rámci majetkového a životního pojištění občanů a penzijních společností.

LENA, s. r. o.

KNIHOVNA MĚSTA OLOMOUCE

BULB

NÁBYTEK NOEL, s. r. o.

Moravská filharmonie Olomouc

Moravské divadlo Olomouc

TECHTHERM, s. r. o.

Zoologická zahrada Olomouc

WARRIOR


×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
HC Vítkovice Ridera