Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezónu 2022/2023

Klub
O L O M O U C – Extraligový mistr je znám sice teprve necelý měsíc, vy si však již od úterý 24. 5. můžete zajistit své oblíbené místo na domácích utkáních HC Olomouc během sezóny 2022/2023. V nejbližších dnech se předprodej bude týkat pouze majitelů permanentek z ročníku 2021/2022, volný prodej následně bude zahájen 15. 6. Při výměně, či nákupu permanentek osobně na pokladně ZS je možná pouze platba v HOTOVOSTI!

HC Olomouc již v loňském roce nabízel více variant pro nákup permanentních vstupenek, v čemž pokračuje i pro následující sezonu. Fanoušci si mohou vybrat dokonce ze tří variant, které jsou blíže popsány níže, a především pak v přiložené grafice, v níž jsou uvedeny veškeré benefity jednotlivých balíčků.

Vzhledem k neustále rostoucím cenám energií a služeb musel bohužel i HC Olomouc přistoupit k drobnému zvýšení cen permanentek i jednorázových vstupenek, které ovšem i tak zůstávají jedny z nejlevnějších v rámci celé extraligy ledního hokeje.

Varianta VšeciSpolu SILVER nabízí možnost navštívit všechny domácí extraligové zápasy HC Olomouc v základní části ročníku 2022/2023. Majitel této varianty bude mít dále předkupní právo na nadstavbovou část sezóny 2022/2023.

U balíčku VšeciSpolu GOLD budete moci oproti první variantě navštívit všechna domácí přátelská a extraligová utkání HC Olomouc v sezóně 2022/2023, a to tedy včetně nadstavbové části.

Poslední možností je zakoupení balíčku VšeciSpolu PREMIUM. Jeho jméno bude moci mít uvedeno své jméno na mantinelu zimního stadionu, bude mít 1x za sezonu možnost účasti ve VIP prostorách a získá další benefity. Reálně se navíc stane hrdým partnerem klubu, k čemuž získá i certifikát vydaný klubem a jeho sedadlo v hale bude vyzdobeno nálepkou "Hrdý partner klubu".

Nákupem jakékoli varianty navíc díky našim partnerům získají fanoušci zajímavé bonusy, kterými jsou:

  • Možnost návštěvy multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka, a to každé pondělí s možností 1+1 vstupenka zdarma po předložení permanentní vstupenky.
  • Poukaz do Bageterie Boulevard v Galerii Šantovka na 1+1 bagetu zdarma.

VOLNÝ PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Po ukončení předprodeje pro držitele permanentek ze sezóny 2021/2022 bude následovat volný prodej permanentních vstupenek na ročník 2022/2023. Níže jsou uvedeny ceny permanentních a jednorázových vstupenek pro sezónu 2022/2023.