Vstupenky

Sezóna 2023/24

V grafice a tabulce níže jsou uvedeny ceny jednotlivých vstupenek pro sezónu 2023/2024.

Cenové rozdělení JEDNOTLIVÝCH vstupenek
Sektory
ZÁKLAD STANDARD TOP UTKÁNÍ
Kategorie 3 (fialová – stání) 160 Kč
170 Kč 190 Kč

Kategorie 2 (zelená)

200 Kč 220 Kč
Kategorie 1 (modrá)
220 Kč 230 Kč 250 Kč
  • ZÁKLAD – do 15 dní před zahájením daného utkání
  • STANDARD – od 14 dní do začátku zápasu při „standardních“ utkání
  • TOP UTKÁNÍ (Kladno, Kometa Brno, Pardubice, Sparta Praha, Třinec, Vítkovice) – od 14 dní do začátku zápasu při „TOP“ utkání

Pro fanoušky hostů bude vyhrazen sektor C stání.

Vozíčkáři a jejich doprovod

Vozíčkáři a doprovod si mohou pořídit vstupenky online na tomto odkaze (v plánku haly se objevují mezi sektory C a A1, viz. obrázek dole) a zároveň také dvě hodiny před začátkem utkání na pokladně zimního stadionu. Cena vstupenky pro vozíčkáře je 1 Kč, pro doprovod 160 Kč. Podmínkou je, že vozíčkář může mít jen jeden doprovod a oba musí na stadion dorazit společně. Vstup pro ně bude vyhrazen klasicky vedle vrátnice/recepce.

DĚTI

Děti s výškou do 120 cm mají vstup na domácí utkání HC Olomouc zdarma bez nároku na místo k sezení.