Nábor mládeže

Nábor do oddílu ledního hokeje pro chlapce narozené v roce 2017 a mladší

Hokejový klub HC Olomouc pořádá ve spolupráci s Mateřskou školou Michalské stromořadí nábor pro chlapce narozené v roce 2017 a mladší. Tréninky probíhají pod dohledem kvalifikovaných trenérů klubu.

Na první trénink stačí, když budete mít jakoukoliv helmu, brusle a rukavice (například lyžařské).

V případě zájmu se chlapci mohou stát členy základny HC Olomouc a získat tak plno výhod (výborný kolektiv, možnost reprezentovat své město v nejrychlejší a nejpopulárnější hře u nás, zdarma vstup na mistrovská utkání Tipsport extraligy a na veřejné bruslení).

Chlapci nemusí umět bruslit, to je naučíme my! V případě zájmu může klub zapůjčit hokejovou výstroj.

Pro další dotazy nás můžete kontaktovat na e-mailu nabor@hc-olomouc.cz.

Tréninky se konají na zimním stadionu v Olomouci, Hynaisova 9a.

Přihláška do přípravky

                           chlapec dívka

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti HC Olomouc, s.r.o., se sídlem Hynaisova 9a, Olomouc, IČ: 258 491 23, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 21840 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • Jméno a příjmení
  • Telefonní číslo
  • E-mail
  • Fotografie

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail a fotografii je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné je zpracovat za účelem vytvoření akreditace na domácí zápasy HC Olomouc v sezóně 2021/2022 a komunikace zástupců HC Olomouc s médii. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti HC Olomouc, s.r.o.

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • na přenositelnost údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
souhlasím s podmínkami GDPR *