MORA Fest! Přijďte si v srpnu užít nezapomenutelnou akci!

Klub
O L O M O U C – V kalendáři si zakroužkujte 18. srpna a na tento den si nic neplánujte, případně si už nyní vše zrušte. Jistě si totiž nenecháte ujít jedinečnou akci HC Olomouc, která tu ještě nebyla. MORA Fest! Velkolepý festival, jenž vás dostane do varu. Obsáhlý kulturně-sportovní program s třemi kapelami a jedním hokejovým derby, křest dresu, bohaté občerstvení, spousta zábavy. Vstupenky v prodeji zde, CELOSEZÓNNÍ PERMANENTKÁŘI A DRŽITELÉ VIP KARET MAJÍ VSTUP ZDARMA!

MORA Fest!

Parkoviště ZS Olomouc pod schody u Magistrátu se v pátek 18. srpna promění v dějiště výjimečné zábavy, která historie klubu nepamatuje. Areál se pro návštěvníky otevře v 13:30, následovat bude řada koncertů (své hudební umění postupně předvedou kapely OMIKRON BAND, ARGEMA, TROCHA KLIDU), křest dresu, hokejový zápas olomouckých kohoutů se zlínskými Berany. Ani ti nejmenší fanoušci Mory nepřijdou zkrátka, pro ně budou připraveny dětské atrakce.

„Křest dresu se v posledních letech stal příjemnou letní tradicí. Rozhodli jsme se letos celou událost povýšit a uspořádat pro naše fanoušky zábavný den přímo na Zimním stadionu. Už během uplynulého play-off se nám osvědčilo propojení sportu s kulturou, věříme tedy, že i nyní toto spojení naši fanoušci ocení a kromě přípravného utkání a křtu dresu si užijí i naplánované hudební koncerty. Celá akce je pojata hlavně jako poděkování fanouškům, jelikož držitelé celosezónních karet mají zajištěn vstup zdarma a také pro ostatní příznivce je cena stanovena na minimální možnou hranici,“ přibližuje celou akci Simon Vejtasa, marketingový manažer HC Olomouc.

Vstupenky na MORA Fest pořizujte zde. V on-line předprodeji je seženete za 200 Kč, na místě za 250 Kč. Můžete si pořídit též VIP vstupenku za 900 Kč, díky níž budete mít během celé akce zdarma občerstvení ve VIP prostoru zimního stadionu a během autogramiády budete moci k získání cenného podpisu hráčů využít méně vytížené VIP řady. CELOSEZÓNNÍ PERMANENTKÁŘI A DRŽITELÉ VIP KARET MAJÍ VSTUP ZDARMA!