MORA EXPRESS #2: Všeci Spolu vlakem na Spartu!

Klub
Po loňském úspěšném výjezdu se i letos HC Olomouc rozhodl uspořádat společnou cestu hráčů s fanoušky k utkání proti HC Sparta Praha. Tentokrát v nádherném čase vánočních svátků, neboť zápas se uskuteční v sobotu 30. 12. Jedinečná možnost pro všechny z vás, kteří nejen sami sebe, ale též své nejbližší, kamarády a známé chtějí obdarovat tím nejkrásnějším dárkem pod stromeček. Buďme u toho #VšeciSpolu!

HC Olomouc pořádá vlakový výjezd na venkovní utkání 32. kola Tipsport extraligy, které se odehraje v pražské O2 aréně, domovině Sparty Praha. Duel se uskuteční 30. prosince od 16:00.

Spolu s vámi budou na palubě vlaku také hráči A-týmu HC Olomouc. Cesta bude realizována speciálním spojem určeným výhradně pro hráče, partnery a fanoušky HC Olomouc.

Datum: neděle 30. 12. 2023

Odjezd z Olomouce: cca 11:00 ze stanice Olomouc hlavní nádraží.

Odjezd z Prahy: cca 19:15 ze stanice Praha - Libeň.

Ceník:
Bronze: 990,- Kč

Silver: 1 190,- Kč

Gold: 1 390,- Kč

Děti do 15 let: Sleva 200,- Kč na všechny varianty

Co obsahuje balíček BRONZE?

• Zpáteční jízdenka Praha-Libeň – Olomouc hl. n.

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc v 3. cenové kategorii

• Drobné občerstvení ve vlaku

Co obsahuje balíček SILVER?

• Zpáteční jízdenka Praha-Libeň - Olomouc hl. n.

• Drobné občerstvení ve vlaku

• Upomínkový předmět v podobě speciální klubové šály

Co obsahuje balíček GOLD?

• Zpáteční jízdenka Praha-Libeň - Olomouc hl. n. v prostornějším voze

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc v 2. cenové kategorii

• Občerstvení ve vlaku

• Upomínkový předmět v podobě speciální klubové šály

Kde mohu balíček zakoupit?

Balíčky bude možné zakoupit od středy 25. 10. v kamenné prodejně fanshopu (POUZE V HOTOVOSTI) během otevírací doby a také na https://hcolomouc.enigoo.cz/app/onlinehcolomouc/events pod událostí MORA EXPRESS.

Podrobnější informace k výjezdu obdrží každý cestující nejpozději 28. 12. 2023 formou zprávy zaslané na e-mailovou adresu uvedenou při nákupu balíčku.

Těšíme se na vás na palubě vlaku!