Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezónu 2024/2025. Majitelé permanentek z minulé sezóny si svá místa mohou obhájit do 11. června

Klub
O L O M O U C – Těšíte se na novou sezónu? Čekání si můžete zpříjemnit pořízením nové permanentní vstupenky, díky které nepřijdete o žádné domácí extraligové utkání olomouckých hokejistů! Majitelé permic z ročníku 2023/2024 si svá místa budou moci obhájit od 23. 5. v určených termínech v kamenné prodejně fanshopu až do 11. 6., poté bude zahájen volný prodej permanentek. PRO VÝMĚNU PERMANENTEK JE NUTNÉ PŘINÉST PERMICI ZE SEZÓNY 2023/2024. BEZ NÍ NENÍ VÝMĚNA MOŽNÁ! Prodej permic na neobsazená místa bude spuštěn také 23. 5. Platba osobně ve fanshopu na zimním stadionu bude možná v hotovosti i kartou.

VARIANTY PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Fanoušci HC Olomouc si budou moci vybírat ze tří variant permanentních vstupenek, které jsou blíže popsány níže, a především pak v přiložené grafice, v níž jsou uvedeny benefity jednotlivých balíčků.

Varianta ZÁKLADNÍ nabízí možnost navštívit všechny domácí extraligové zápasy HC Olomouc v základní části ročníku 2024/2025. Majitel této varianty bude mít dále předkupní právo na nadstavbovou část sezóny 2024/2025.

U balíčku CELOSEZÓNNÍ budete moci oproti první variantě navštívit všechna domácí přátelská a extraligová utkání HC Olomouc v sezóně 2024/2025, a to tedy včetně nadstavbové části.

Poslední možností je zakoupení balíčku MORA PASS. Majitel této varianty bude moci navštívit veškerá domácí utkání HC Olomouc v sezóně 2024/2025 a bude mít mimo jiného zdarma vstup na MORA Fest i vlakový výjezd na venkovní utkání v rámci MORA Expressu. Během sezóny se bude moci těšit na další exkluzivní výhody!

Nákupem jakékoli varianty získají fanoušci díky našim partnerům zajímavé bonusy, kterými jsou:

• Možnost návštěvy multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka, a to každé pondělí s možností 1+1 vstupenka zdarma po předložení permanentní vstupenky.
  • V Bageterie Boulevard v Galerii Šantovka při každém nákupu slevu 15 %.
  • Sleva 50 Kč v Pizza Karamba při vyzvednutí na prodejně.
  • Sleva 30 % na vybraná představení v Moravském divadle Olomouc.

A další výhody uveřejněné během sezóny.

Výše uvedené akce platí do 30. 4. 2025, nebo do odvolání, a nelze je kombinovat s jinými slevovými akcemi partnerů.

TERMÍNY PŘEDPRODEJŮ PERMANENTEK

Předprodej permanentek pro držitele permic ze sezóny 2023/2024 proběhne od 23. 5. v určených termínech v kamenné prodejně fanshopu až do 11. 6. V stejném termínu bude možné pořídit permice na neobsazená místa.

VOLNÝ PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Po ukončení předprodeje pro držitele permanentek ze sezóny 2023/2024 budou nevyužité rezervace 11. 6. uvolněny do volného prodeje.

CENY JEDNORÁZOVÝCH VSTUPENEK

Pokud si i přes veškeré uvedené výhody hodláte nekupovat permanentní vstupenku, ale budete si vstupenky pořizovat jednorázové, rozhodně neváhejte se včasným nákupem. Do 15 dní před zahájením daného utkání zakoupíte jednorázovou vstupenku výhodnější cenu. Od 14 dní do začátku zápasu se cena při „standardních“ utkání zvýší o 10 Kč, v případě „TOP“ zápasů o 30 Kč.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Zakoupením a užíváním permanentní i jednorázové vstupenky na sezónu 2024/2025 souhlasíte s Obchodními podmínkami HC Olomouc s.r.o. pro prodej permanentních a jednotlivých vstupenek na sezónu 2024/2025.