Informace k předprodeji na utkání se Spartou a s Vítkovicemi!

Klub
O L O M O U C – Hanáci před sebou mají domácí hokejový víkend a nepůjde o jen tak ledajaké zápasy! V pátek 25. října od 18 hodin přivítají na svém ledě Spartu, v neděli 27. října od 17 je zase čeká moravské derby proti Vítkovicím! Nezapomeňte si proto včas zajistit vstupenky na obě utkání. Internetový předprodej odstartoval jednotně v pondělí 21. října v 9:30. Osobní předprodeje na pokladnách zimního stadionu se uskuteční ve čtvrtek 24. října od 16 do 17 hodin na páteční utkání, v sobotu 26. října od 10 do 11 hodin na utkání nedělní. Jako vždy budou vstupenky na dané utkání k prodeji také dvě hodiny před úvodním buly. V pátek před utkáním tak budou k dostání pouze vstupenky na zápas proti Spartě.