Chcete věnovat vrácené vstupné klubu? Nyní máte šanci!

Klub
O L O M O U C – Vedení HC Olomouc si velmi váží podpory fanoušků, kteří chtějí svému milovanému klubu věnovat vstupné ze zápasu 10. 3. 2020 proti Zlínu. Vstupné zakoupené prostřednictvím Ticketportalu se totiž již začalo automaticky vracet. V článku naleznete informace o způsobu, jak můžete vstupné věnovat. Vstupné zakoupené v hotovosti na pokladnách zimního stadionu bude klub vracet až pominou vládní opatření.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 bylo rozhodnuto, že druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy hrané právě 10. 3. 2020 bude bez účasti diváků. Naneštěstí tou dobou bylo již vydáno velké množství vstupenek na tento zápas. Divákům, kteří si zakoupili vstupenky v hotovosti na pokladně zimního stadionu a požadují vrácení vstupného, HC Olomouc vstupné samozřejmě vrátí. Vzhledem k vládním opatřením to ale nebude možné až do doby, než opatření pominou.

Vstupné zakoupené prostřednictvím Ticketportalu se již začalo automaticky vracet. Na základě toho HC Olomouc přicházely další zprávy od úžasných fanoušků, kteří toto vrácené vstupné chtějí svému oblíbenému klubu věnovat. Vedení klubu si nesmírně váží podpory těchto fanoušků a je zřejmé, že jim leží na srdci budoucnost olomouckého klubu. Fanoušci mohou vrácené vstupné zasílat na bankovní účet klubu č. 27-4182980297/0100 pod VS 20200310 (prosíme o dodržení VS). Do textu pro příjemce uveďte "věnování vstupného". HC Olomouc těmto fanouškům velmi děkuje za jejich podporu v těchto těžkých časech!