Gól hráči vždy pomůže, ale raději bych bral výhru, řekl po zápase v Brně Michal Kunc

Lukáš Losleben
B R N O - Hanáci nastoupili v Brně k odvetnému utkání s Kometou. I přes bojovný výkon se jim nakonec zvítězit nepodařilo. Jedinou branku kohoutů vstřelil v samotném závěru útočník MICHAL KUNC, jenž se k souboji s Kometou vyjádřil v pozápasovém rozhovoru.

Olomoučtí hokejisté po dvou třetinách prohrávali o dvě branky. Poté se jim podařilo snížit, a to zásluhou Michala Kunce, avšak vyrovnání už nepřišlo. „Opticky jsme nehráli špatně, nicméně ta koncovka byla opět špatná. Pokud tuhle část nezlepšíme, nemáme šanci na úspěch,“ hodnotil utkání střelec jediné branky kohoutů.

⇒ Útočník Michal Kunc

Olomouckým hokejistům se tak ani tentokráte nepodařilo v přípravě zvítězit. Hráč s dvaadvacítkou doufá, že si v této části kohouti svoji smůlu vyberou a nový extraligový ročník začnou s čistým štítem. Připouští ovšem, že by se s vítězstvím v zádech hrálo daleko lépe. „Snad ty výhry přijdou hlavně v sezóně, nicméně by bylo fajn, kdybychom si vítězstvím nastavili určitou pohodu,“ konstatoval.

Kunc se v pozápasovém rozhovoru vrátil také ke své brance, která zdramatizovala závěr utkání. Na konečném vítězství Brněnských ovšem nakonec nic nezměnila, což střelce mrzelo. „Vždycky hráči vstřelený gól pomůže, nicméně určitě bych byl raději, kdybychom vyhráli, ať už s mým gólem nebo bez něj,“ uvedl.

Nyní mají kohouti před sebou týdenní pauzu, po níž se v plecharéně utkají s hradeckým Mountfieldem. Bude se jednat o poslední přípravný duel před startem Tipsport extraligy. „Příští týden jdeme určitě vyhrát, potřebujeme se dobře naladit na start extraligy, k čemuž by porážka Hradce určitě pomohla. Navíc jim chceme vrátit výsledek z posledního vzájemného zápasu,“ řekl rozhodně mladý útočník.