Hledáme klubového/vou fotografa/ku!

Klub

O L O M O U C – Máte volný čas? Chcete se stát součástí klubu HC Olomouc? Máte zkušenosti v oblasti focení? Chcete spolupracovat v kolektivu skvělých lidí? Rozšiřte naše řady a staňte se novou posilou našeho klubu!

Náplň práce

• Focení zápasů A-týmu

• Focení reklamního plnění

• Focení obsahu pro sociální sítě

Očekáváme

• Vlastní vybavení

• Zkušenost s focením

• Časová flexibilita

• Nadšení

• Samostatnost

• Kreativita

Výhody

• Získání nových zkušeností

• Skvělý kolektiv

• Možnost osobního růstu

• Účast na domácích zápasech HC Olomouc

• Kontakt s hráči HC Olomouc

Mezi naše nejzkušenější fotografy patří Alena Zapletalová, která se díky focení olomouckého hokeje dostala i na slovenské Mistrovství světa ledního hokeje 2019. „Focení olomouckého hokeje je skvělá zkušenost, díky které jsem se mimo jiné dostala k focení hokejového Mistrovství světa. Focení mi také pomohlo v rozvoji mé kreativity a seznámením se spoustou skvělých lidí.“, říká klubová fotografka Alena Zapletalová.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám na emailovou adresu vsecispolu@hc-olomouc.cz. Do předmětu zprávy uveďte Nábor-FOTO.

Ke zprávám můžete také přiložit vámi pořízené fotografie. Těšíme se na společnou spolupráci!