Hokejka TV pro permanentkáře zdarma až do konce března!

Klub
O L O M O U C (aktualizováno 01.03. v 13:17) – Jste držitelem permanentky HC Olomouc na sezónu 2020/2021? Pak právě vy máte možnost získat slevový kód, a sledovat tak zápasy na Hokejka TV nově až do konce března zdarma. Veškeré informace o této akci naleznete v článku.

Držitelům permanentek, kteří si o přístup zdarma k Hokejka TV již zažádali, zůstává zaslaný kód v platnosti nově až do konce března 2021. Ti, kteří si o přístupové heslo ještě nezažádali, naleznou postup pro jeho získání níže.

Jak získají permanentkáři HC Olomouc přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?

Permanentkáři všech klubů Tipsport extraligy ledního hokeje, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z TELH až do konce března bezplatně. Jak se ke streamům dostanou?
1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.
2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.
6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě. V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Každý držitel permanentky HC Olomouc na sezónu 2020/2021, který má zájem o sledování zápasů na Hokejka TV do konce března zadarmo, naskenuje, či vyfotí svou permanentku a následně sken nebo fotku zašle na e-mailovou adresu permanentkari@hc-olomouc.cz. Po zaslání e-mailu vám nejpozději do pěti dnů dorazí odpověď se slevovým kódem.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 korun a týdenní za 249. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.