Informace o prodeji vstupenek na přátelský zápas proti HC Vítkovice Ridera

Klub
O L O M O U C – Předprodej vstupenek na přípravné utkání HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera hraného 2. 9. od 17:00 bude zahájen v sobotu 29. 8., kdy si od 10:00 do 11:00 budou moci na pokladně zimního stadionu pořídit vstupenky majitelé permanentek pro sezónu 2020/2021. Volný předprodej bude probíhat v sobotu 29. 8. od 11:30 do 12:30 také na pokladně ZS. Od soboty od 13:00 bude možné zakoupit si zbývající vstupenky přes internet. V den zápasu bude probíhat také klasický prodej na pokladnách zimního stadionu od 15:00. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Maximální počet vstupenek na osobu je 5. Časy, termíny a místa předprodeje se mohou měnit v závislosti na opatřeních vlády a krajských institucí a bezpečnosti osob na zimním stadionu.

Prodej vstupenek

Na zápas HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera hraný 2. 9. 2020 půjde do prodeje maximálně 1 000 vstupenek. Předprodej pro majitele permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 bude probíhat v sobotu 29. 8. od 10:00 do 11:00 na pokladně zimního stadionu. Volný předprodej bude probíhat v sobotu 29. 8. od 11:30 do 12:30 na pokladně zimního stadionu. Od soboty od 13:00 bude spuštěn internetový předprodej zbývajících vstupenek. V den zápasu bude probíhat také klasický prodej na pokladnách zimního stadionu od 15:00. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Limit pro nákup vstupenek je 5 ks na osobu. Vstupenky se budou prodávat pouze na sedadla, která byla z důvodu bezpečnosti osob na zimním stadionu určena k prodeji. Je tedy možné, že si majitelé permanentek na sezónu 2020/2021 nebudou moci pořídit vstupenku na svou sedačku, ale budou si muset vybrat jiné místo. Prosíme hostující fanoušky, aby si případně zakupovali vstupenky do sektoru C, který je jim vyhrazen.

Pro diváky budou připraveny 2 neprůchozí sektory (oddělené mobilními zábranami): sektor A + D (spojený tribunami A a D) a sektor B + C (spojený tribunami B a C). Vchody do těchto sektorů jsou rozděleny dle schématu níže. Pro sektor A + D bude připraven vchod u recepce. Pro sektory B + C budou přichystány vchod pod schody u budovy Magistrátu města Olomouce a vchod pod schody od Billy (od ulice Hynaisova).

K dispozici budou pouze místa na sezení, sektory D stání a C stání budou uzavřeny. Žádáme diváky, aby se usadili pouze na místo, na které si pořídili vstupenku. Diváci při vstupu na zimní stadion, pohybu a sezení musí mít nasazenou roušku, či použít jiné zakrytí nosu a úst. Prosíme také diváky, aby dodržovali dvoumetrové rozestupy a neshlukovali se.

Informace pro vozíčkáře

Mrzí nás to, ale z důvodu opatření a nařízení o pohybu osob v blízkosti hrací plochy a prostorů určených výhradně pro hráče nejsme schopni zajistit místa pro vozíčkáře, a nebude jim tak umožněn volný vstup. Na utkání také neplatí volný vstup pro děti s výškou do 120 cm a hráčské karty.

Děkujeme za pochopení a z důvodu bezpečnosti nás všech dodržování nastavených pravidel a opatření!