„Brýle nosím již několik let. Jsem tedy rád, že díky měření zraku přesně vím, jak na tom jsem. Navíc je tady velice příjemné prostředí. Návštěva proběhla rychle a bez čekání. Proto mohu Flora Optik jen doporučit,“ řekl po vyšetření Zdeněk Moták

Optika nabízí kromě samotného měření i pravidelný zrakový screening společně s mapováním zakřivení a tloušťky rohovky, které kontroluje stav celého předního segmentu oka i s měřením vnitroočního tlaku. Procedura probíhá za použití nejpřesnějších optických přístrojů - DNEye scannerů, které měří ve 3D za pomocí 7 000 měřících bodů pro nejostřejší vidění.

V případě zjištění oční vady mohou zákazníci vše zkonzultovat na místě s očním lékařem. Zaměstnanci optiky jim následně pomohou s výběrem brýlí či kontaktních čoček. Sortiment je široký a zahrnuje nejen dioptrické brýle, ale i ty sluneční. Vyberou si tak děti i dospělí.

„Sport v aktivní i „fanouškovské“ formě je nedílnou součástí našeho volného času, a tak sami dobře víme, jak je zrak při sportování, a nejen tam, důležitý. Proto nám spojení Flora Optik s HC Olomouc dávalo smysl a doufáme, že naše spolupráce bude přínosem pro hráče jak na ledě, tak i mimo něj“, uvedlo vedení Flora Optik.

Pokud tedy potřebujete nové brýle či kontaktní čočky, neváhejte zajít na Wolkerovu 22 v Olomouci. Dočkáte se profesionálního servisu a odejdete s pocitem, že je o váš zrak postaráno.