Soutěž! Zažij s Radegastem zápas na střídačce Mory!

O L O M O U C - Zažij atmosféru hokejového utkání mezi hráči na střídačce. Poznej, jak bojuje tým pravých chlapů, kteří se nebojí tvrdých střetů ani obětavých zákroků. Odnes si mimořádný zážitek, který ti budou všichni závidět. Vychutnej si pocit vítězství a zažij pravou radost z výhry přímo s hráči. Abys tohle všechno získal, stačí, když si dáš doma vychlazený Radegast a zúčastníš se soutěže.

Radegast ti ve spolupráci s týmem HC Olomouc přináší mimořádnou příležitost zažít hokej přímo v jeho srdci, na hokejové střídačce. Vítěz soutěže totiž zažije den s HC Olomouc, který bude plný hokeje. Už dopoledne tě budou hráči čekat na rozbruslení, kde zjistíš, jak na tom chlapi jsou a jak to asi večer dopadne. Samozřejmě tě vezmou mezi sebe a budeš mít možnost si s nimi zatrénovat. Až vyzuješ brusle, zajdeš si s celým týmem na společný oběd. U něj poznáš, s jakou taktikou půjde tým do zápasu.

Vrchol mimořádného dne tě čeká večer. Na střídačce Kohoutů budeš mít místo vyhrazené pouze pro sebe. Posadíš se mezi hráče a budeš přímo v centru dění. Uslyšíš pokyny trenérů, hecování hráčů a pochopíš, jak vypadá hokej očima hlavních aktérů. O přestávkách zajdeš zapít veškeré emoce a zážitky vychlazeným Radegastem. A pokud tvá přítomnost hráčům pomůže k vítězství, tak tě hráči určitě velmi rádi vezmou s sebou do šatny na oslavu získaných bodů. Na cestu domů ti pak Radegast přibalí dres z hokejové kolekce, ve kterém zápas na střídačce strávíš. Ten ti bude připomínat mimořádný den, který se svým týmem zažiješ. Během dne si samozřejmě můžeš nechat cokoliv podepsat a pořídíme pro tebe fotku s celým týmem i vybranými hráči.

Jak soutěžit?

K získání mimořádného zážitku od Radegastu, který fandí moravskému hokeji a týmu HC Olomouc, ti postačí, když si v jakékoliv prodejně zakoupíš alespoň 10 piv Radegast (Extra Hořký, Premium, Originál). Jednotlivé varianty můžeš libovolně kombinovat, takže si můžeš dopřát skvělou chuť všech piv Radegast. Účtenku můžeš naskenovat a vložit přes stránky www.radegast.cz nebo odeslat poštou na adresu: Crest Communications Ostrava, Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava. V obou případech připoj své jméno, místo bydliště, e-mail a telefon.

Svého fanouška vezmou mezi sebe hráči Mory na domácím zápase s Havlíčkovým Brodem v sobotu 29. ledna 2011. Účtenku doruč libovolným způsobem do 26. ledna 2011, 23:59 hod. Budeš-li posílat poštou, počítej s dodací lhůtou pošty. Účtenku musí pošta doručit do 26. ledna 2011.

Pokud to nestihneš, nevadí. Druhý vítěz bude vybrán z účtenek došlých do 3. února 2011 a na střídačku se posadí v sobotu 5. února 2011 při zápase proti Ústí nad Labem.

Kdo vyhraje?

Vítěze každého kola hlasování vybereme tak, že všechny došlé účtenky seřadíme podle termínu doručení. Takže spojíme elektronickou i klasickou poštu. Celkový počet vydělíme dvěma a výsledná pozice je vítězná (např. při 260 účtenkách vyhrává pozice 130). Bude-li celkový počet účtenek lichý, vyhrává pozice následující (tzn. při 101 účtenkách vyhrává pozice č. 51). V případě, že vítěz cenu odmítne, bude osloven majitel účtenky s následujícím číslem. Jeden fanoušek může zaslat libovolný počet účtenek, zvyšuje tak tím svou šanci na výhru. Každá účtenka znamená jedno soutěžní číslo, i když na ní bude více než 10 piv. Cenu je nutné převzít jako celek, tzn. neúčastí na střídačce nevzniká nárok na získání dresu.