Vánoce s Kohouty! HC Olomouc se i letos připojuje k akci Šťastné a chlupaté

Klub
O L O M O U C - V letošním roce pro vás olomoucký klub chystá různé vánoční akce. První z nich je projekt Šťastné a chlupaté, do kterého se Kohouti zapojují již několikátý rok v řadě. Dobročinná akce, která má za cíl zpříjemnit období Vánoc našim čtyřnohým psím kamarádům, startuje právě v těchto dnech.

Jak jsme avizovali již před začátkem extraligové sezony, naše motto #VšeciSpolu není jen o hokeji. Po projektu Kápni božskou červenou podporující dárcovství krevních složek se už několikátým rokem zapojujeme také do projektu Šťastné a chlupaté. Tato vánoční materiální a finanční sbírka je určena pro pejsky z Psího domova Pod křídly anděla a organizace Happy doggos z.s. společně s HC Olomouc a dalšími partnery akce připravili několik sběrných míst, kam lidé budou moci nosit své dary.

Jedním z těchto míst je i náš zimní stadion na Hynaisově ulici, kde bude sběrné místo dostupné od dnešního dne každé pondělí a čtvrtek vždy v době od 12 do 18 hodin. Váš příspěvek si od vás převezme obsluha vrátnice a uloží jej k vánočnímu stromečku. Všechny dary následně budou předány organizátorům akce.

Přispět můžete například odčervovacími tabletami, piškoty, univerzálními dezinfekcemi, psími konzervami, paštikami, pamlsky, vodítky, obojky, miskami, hračkami, či dekami. Sbírka trvá až do 18. prosince.