Všimli jsme si: Jaroslav Koma má na tribuně fanklub

Ondřej Kubát
O L O M O U C - Všimli jste si toho v sobotu na hokeji také? Skupinka nadšených fanoušků sedící nad trestnou lavicí hostů neustále a neúnavně povzbuzuje hráče a čas od času vyvolává jméno některého z oblíbenců. Na sobotní zápas si dokonce nachystala vzkaz pro beka Mory s číslem 55. "Jardo, zazvoň," psalo se na něm. A Jaroslav Koma zazvonil. Jeho radost pak byla o to větší.

V padesáté minutě se při přesilové hře dostal puk na hůl Jaroslava Komy, ten napřáhl a puk se zastavil až v síti za Orctem. Góóól! Mora vede 4:2 a Koma slaví.

Okamžitě jede k trestné lavici hostů a gestikuluje na diváky. Právě na ty, kteří po celý zápas vyvolávali jeho jméno a kteří si dokonce připravili malé choreo. Jarda zazvonil a obě strany mohly být spokojené o to víc.

A Komovy bomby od modré budou ještě potřeba. Play-off se blíží, bude Jarda zvonit od modré dál?

FOTO: Zdeněk Polák