Vyhrajte vstupenky na středeční bitvu proti Mostu

Klub
O L O M O U C - Chcete jít na hokej zadarmo? Soutěžte o vstupenky a přijďte povzbudit olomouckou Moru, která v úvodu sezóny prokazuje skvělou formu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a pokud budete mít štěstí, získáte dvě vstupenky na zápas proti severočeskému soupeři zcela zdarma. Duel startuje ve středu 5. října od 18 hodin.

Soutěžní otázka

Obránce olomoucké Mory Oldrich Kotvan zaujal svými fyzickými parametry. V loňské sezóně 2010/11 působil v juniorských soutěžích v USA, při zápasech se dokonce několikrát pobil. Kolik utkání loni v Americe Kotvan odehrál a kolik pěstních soubojů absolvoval?

Odpověď ve formátu POČET ZÁPASŮ, POČET BITEK (např.: 52, 9) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo.

⇒ HC Most

Vyhrává první, čtyřicátá a šedesátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v úterý 4. října v 19:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy ve středu zhruba od 17:15.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!