Z fotbalu na třetí hokejové semifinále ve výhodném balíčku

O L O M O U C - Kluby HC Olomouc a SK Sigma Olomouc připravily pro své fanoušky zajímavou akci. Za pouhých 90 Kč si můžete zakoupit balíček vstupenek na fotbalový zápas Sigmy s Libercem a hokejové třetí semifinále mezi Morou a Chomutovem. Oba duely se hrají v sobotu hned po sobě, v 16 hodin a v 18 hodin. Výhodnou cenu navíc získají i majitelé permanentek.

Počet balíčků za 90 Kč je omezen kapacitou sektoru "M" na Andrově stadionu. Balíčky budou v prodeji od středy ve Fanshopu SK Sigma Olomouc a také ve čtvrtek a v pátek od 9 do 11 hodin na sekretariátu zimního stadionu a od 16:30 do 18:00 na pokladně zimního stadionu.

Pokud vlastníte permanentku na aktuální sezónu na fotbal či na hokej, můžete využít speciální slevy na vstupenku na sobotní zápas Mory. Po předložení permanentky si tak můžete zakoupit lístek na sobotní třetí semifinále play-off za 60 Kč (platí pouze v předprodeji na zimním stadionu).

V předprodeji na zimním stadionu budou i vstupenky za standardní cenu 80 Kč pro ty, kteří nechtějí nebo nestihnou využít speciální akci. V prodeji budou i vstupenky na nedělní čtvrté semifinále play-off za standardní cenu 80 Kč.

Předprodej vstupenek

Zimní stadion
Čtvrtek 15. března od 9:00 do 11:00 na sekretariátu a od 16:30 do 18:00 na pokladně zimního stadionu.

Pátek 16. března od 9:00 do 11:00 na sekretariátu a od 16:30 do 18:00 na pokladně zimního stadionu.

Fanshop SK Sigma Olomouc
Od středy do pátku 10:00 – 17:00

Sobota 9:00 – 11:00.

Typy vstupenek

1. Balíček na fotbal i sobotní hokej za 90 Kč.
2. Vstupenka na sobotní hokej pro držitele fotbalových a hokejových permanentek na aktuální sezónu za 60 Kč (pouze v předprodeji na zimním stadionu).
3. Standardní cena 80 Kč.