Zaplaťte pět zápasů a dva máte zdarma! Mrazivá akce na nadstavbu

O L O M O U C - HC Olomouc připravil pro své příznivce Mrazivou akci na nadstavbu. Teploty klesly pod bod mrazu a fanoušci mohou až do středy 5. ledna 2011 nakoupit balík vstupenek na všech sedm domácích zápasů nadstavby pouze za cenu pěti duelů. Užijte si souboje se sedmi nejlepšími týmy první ligy se slevou právě teď!

Balík všech sedmi vstupenek na šest lednových a jeden únorový duel bude stát pouze 300 Kč. Ušetříte tedy 120 Kč oproti ceně jednotlivých vstupenek.

Na zimním stadionu navíc uvidíte ty nejlepší soupeře, které současná první liga může nabídnout – Mora přivítá mimo jiné hvězdami nabitý Chomutov, silné Ústí nad Labem, Vlkovu Jihlavu, rozjeté Znojmo, tradičního rivala z Hradce Králové nebo Havlíčkův Brod s nevyzpytatelným trenérem Novákem.

Mrazivý balíček sedmi vstupenek bude v prodeji na sekretariátu klubu ve středu 29. prosince a ve čtvrtek 30 prosince vždy od 9 do 11 hodin dopoledne, v dalším týdnu potom od pondělí 3. ledna do středy 5. ledna ve stejných časech (9 - 11 hodin) a také na pokladně zimního stadionu ve středu 5. ledna před utkáním s Berounem.

Mrazivá akce na nadstavbu

Vstupenky se slevou
Cena: 300 Kč.
Vstupenky: 7 vstupenek na všechna domácí utkání nadstavby (soupeři: Beroun, Chomutov, Jihlava, Hradec Králové, Znojmo, Havlíčkův Brod, Ústí nad Labem).
Ušetříte: 120 Kč (téměř 30 %).
Kde nakupovat: Na sekretariátu klubu HC Olomouc ve dnech 29. a 30. prosince a dále 3., 4., a 5. ledna vždy od 9 do 11 hodin.
Na pokladně? Ano! Před utkáním s Berounem ve středu 5. ledna 2011.