Zvolte Kohouta měsíce března, nejlepšího hráče vyřazovacích bojů!

Redakce
O L O M O U C - Olomouckým hokejistům skončila sezóna. V tradiční anketě Kohout měsíce tak zbývá zaplnit poslední okénko – za měsíc březen. Který hráč byl podle vašeho názoru v play-off nejlepší? V září se z vítězství radoval útočník Jiří Dopita, v říjnu gólman Libor Kašík, v listopadu mladý forvard Jakub Herman, v prosinci a únoru obránce Jakub Bartoň a v lednu kanonýr Petr Haluza. Koho zvolíte tentokrát?

Vybírejte z hráčů, kteří v měsíci březnu odehráli alespoň jedno mistrovské utkání v dresu Mory. Hlasování je jednoduché. Z roletek vyberete tři nejlepší hráče, těm se postupně přičítají body (dle následujícího klíče: první místo 3 body, druhé místo 2 body, třetí místo 1 bod).

Hlasování probíhá již od pátku 30. března 2012 až do soboty 7. dubna 2012, poté bude ukončeno a vyhlášen vítěz.

Do březnového hlasování záměrně zahrunujeme i poslední dva únorové zápasy play-off, které jsme v minulém měsíci vynechali. Celkové sezónní hlasování, ve kterém sčítáme hlasy z jednotlivých měsíců, bude honorováno dvojnásobným počtem bodů.

V únoru a březnu Hanáci v play-off odehráli čtrnáct zápasů s vyrovnanou bilancí. Sedm z nich vyhráli a sedmkrát odešli poraženi.

Přehled březnových zápasů

1. čtvrtfinále: Olomouc – Benátky n/J 2:1
2. čtvrtfinále Olomouc – Benátky n/J 2:3
3. čtvrtfinále: Benátky n/J – Olomouc 2:3
4. čtvrtfinále: Benátky n/J – Olomouc 0:4
5. čtvrtfinále: Olomouc – Benátky n/J 1:4
6. čtvrtfinále: Benátky n/J – Olomouc 5:3
7. čtvrtfinále: Olomouc – Benátky n/J 5:3

1. semifinále: Chomutov – Olomouc 7:3
2. semifinále: Chomutov – Olomouc 2:1 prodl.
3. semifinále: Olomouc – Chomutov 0:3
4. semifinále: Olomouc – Chomutov 2:0
5. semifinále: Chomutov – Olomouc 2:3
6. semifinále: Olomouc – Chomutov 2:1 sn.
7. semifinále: Chomutov – Olomouc 2:0

Hlasovat můžete zde.