Report ze zápasu VSE vs. OLO (3:4)

VHK Vsetín

3:4

(1:3, 0:1, 2:0)

Utkání začalo pro olomoucké velice dobře. Už v čase 07:52 dokázal vsítit Dominik Jeřábek po přihrávce Jakuba Belana. Dvě minuty po něm se prosadil také Lukáš Bošek. Vsetín dokázal zareagovat v patnácté minutě. Zásluhou Davida Pejchala domácí snížili na rozdíl jediné branky. Olomouc se ale stejně dokázala prosadit do konce třetiny ještě jednou. Do dvoubrankového vedení ji znovu poslal Jakub Najman.

Druhá dvacetiminutovka nenabídla v prvních deseti minutách nic moc zajímavého. Když se utkání překlopilo do své poloviny, dokázal se díky přesilové hře za faul Šedlbauera prosadit Dominik Jeřábek. Olomouc pak také musela do čtyř, oslabení ale zvládla na výbornou.

Poslední perioda nabídla hned dvě branky soupeře. A to dokonce v jedné a té samé minutě. Domácí se trefili nejprve z hokejky Adama Raušera, následně dokázal přesně pálit také Šimon Rigo. Vsetín měl do konce zápasu navíc ještě dvě přesilové hry. Ani jednu ale nevyužil a olomoucký dorost si tak přivezl ze zápasu tři body.