Víkend s HC Olomouc! Na Poděbradech akce s MŠ Michalské stromořadí, na Flóře se uskuteční Moravia Sport Expo

Klub
O L O M O U C – Zaškrtněte si v kalendáři pátek 16. 6. Od 15 hodin na přírodním koupališti Poděbrady pro vás bude díky společné akci HC Olomouc a MŠ Michalské stromořadí připraveno plno zábavy, které se zúčastní i olomoučtí hokejisté. Odkaz na facebookovou událost najdete zde. Od pátku 16. 6. do soboty 17. 6. se v rámci akce Moravia Sport Expo zastavte na Flóře v pavilonu A u stánku HC Olomouc. V pátek budete mít možnost si stánek prohlédnout od 9 do 19 hodin, navíc od 16 do 17 hodin se zde bude konat autogramiáda vybraných hráčů HC Olomouc. V sobotu bude možné stánek navštívit v době od 9 do 17 hodin. Neváhejte a přijďte se zúčastnit akcí HC Olomouc!

MŠ Michalské stromořadí – pá 16. 6. od 15 hodin, Poděbrady

Moravia Sport Expo – od pá 16. 6. do so 17. 6., Flóra

• Stánek HC Olomouc bude na Flóře umístěn v pavilonu A.
  • V pátek budete mít možnost si stánek prohlédnout od 9 do 19 hodin, navíc od 16 do 17 hodin se zde bude konat autogramiáda vybraných hráčů HC Olomouc.
  • V sobotu bude možné stánek navštívit v době od 9 do 17 hodin.