Report ze zápasu KOM vs. OLO (3:0)

HC Kometa Brno

(1:0, 1:0, 1:0)

Skóre se poprvé měnilo už v čase 5:23. Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho, během něhož Jan Kerbler pobídl Šimona Daňka ke střele do téměř odkryté klece. Zanedlouho mohla Olomouc odpovědět v přesilovce, avšak dvouminutovou početní přesilovku nevyužila.

Do druhé třetiny Hanáci nevstoupili pravou nohou. Po pouhých 17 vteřinách našel David Štulo při zmatku v brankovišti volný kotouč a pohotově jej zametl do sítě. Po chvíli mohlo být pro červenobílé ještě hůř, oslabení za krosček ale srdnatě ubránili.

Na konci zápasu se Mora snažila o snížení. Nicméně domácí dostali k dispozici přesilovku pět na tři, kterou sice nedokázali potrestat, ovšem krátce po jejím konci využil tvrdý tlak v útočném pásmu Jaroslav Panasenko po krásné kombinaci Jana Kerblera a Filipa Šebely. Zbytek utkání si už Kometa zkušeně pohlídala, kohouti se tak zpátky na Hanou vrací s prázdnou.