Report ze zápasu ZLN vs. OLO (3:0)

PSG Berani Zlín

3:0

(0:0, 2:0, 1:0)

V první třetině se začalo nahoru dolů, šance byly na obou stranách, ale oba gólmani nic za svá záda nepouštěli. Třeba ve 4. minutě jel Pečner sám na Žbánka, ale olomoucký gólman jej vychytal. Na druhé straně se ocitl Kalman v 6. minutě v dobré pozici, ale neuspěl stejně jako ve 12. minutě, kdy pálil od modré čáry.

Na začátku druhé části šli Hanáci minutu po začátku do oslabení, a to bohužel nepřečkali bez inkasované branky. Kos dostal nahrávku od Mikela, poté přihrál na Kočicu, který hned posunul na volného Lucu Pečnera, jenž otevřel stav utkání v čase 22:26. I poté hrála Olomouc v oslabení, ale to už dokázala přečkat. V čase 33:31 inkasovala Mora podruhé, když Kos našel volného Mikela na modré čáře, který střílel k bráně. Zde se puku zhostil Matěj Holba, přičemž Žbánek inkasoval podruhé.

Naopak po startu třetí dvacetiminutovky hrála přesilovku Olomouc, ta se však využití nedočkala. V čase 45:27 vstřelil za Berany další gól Tomáš Mikel. Kos u mantinelu společně s Pečnerem vybojovali puk a prvně jmenovaný poté přihrál na autora gólu, jenž se prokličkoval mezi Hanáky a vystřelil do růžku olomoucké brány. Pokusy o korigování výsledku srážela převaha Zlína i další vyloučení. Berani tak vyhráli na domácí půdě 3:0.